Featured Athletes

Rafael Nadal

Spain

Mariana Pajon

Colombia

Gabrielle Douglas

United States of America-USA

Top Followed Athletes

Cristiano Ronaldo

Portugal

144,295,665 fans

Lionel Messi

Argentina

85,488,824 fans

Neymar Júnior

Brazil

78,137,649 fans

LeBron James

United States of America-USA

46,391,546 fans

Ronaldinho Gaúcho

Brazil

42,424,839 fans

Kobe Bryant

United States of America-USA

29,844,822 fans

Kevin Durant

United States of America-USA

22,291,247 fans

Rafael Nadal

Spain

21,968,010 fans

Usain Bolt

Jamaica

21,369,297 fans

Dwyane Wade

United States of America-USA

19,344,391 fans

Kamil Stoch

Poland
Ski Jumping

675,873 Fans

 • Pierwszy raz jestem w sytuacji, że z powodu kontuzji nie mogę startować w zawodach. Patrząc na statystyki aż się dziwię, że dotąd mnie to nie spotkało. Nie jest to na szczęście nic poważnego. Z moją nogą jest coraz lepiej jednak doktor uznał, że nierozsądnie byłoby ryzykować i wystartować w Kuusamo. Lepiej być sprawnym przez resztę długiego sezonu :) Kilka dni rehabilitacji i widzimy się znowu! It's a first time when I'm not able to take part in the competition due to an injury. After looking at the stats I'm surprised that this hasn't happened to me before. Luckily it's nothing serious. My leg is getting better but the doctor decided that it's unreasonable to risk and start in Kuusamo. Better to be efficient for the rest of the season :) A couple of rehabilitation days and see you again :)

 • Witajcie! Po długich naradach z trenerem i fizjoterapeutą uznaliśmy, że dziś niestety nie wystartuję. Mam lekki uraz kostki i lepiej go złagodzić. Trzymam kciuki za chłopaków i mam nadzieję, że jutro wystartuję w pełni sił :) Poślijcie mi pozytywną energię :) Hi! After discussion with coach and physio we decided that I don't jump today. I got a small problem with my ankle. I keep my fingers crossed for the team and hope I can jump tomorrow. Please send me good energy :)

 • Wczoraj wzięliśmy udział w przedsezonowej prezentacji ekip. Skocznia wygląda na dobrze przygotowaną i aż trudno się doczekać na pierwsze skoki! :) We took part in pre-season presentation yesterday. The Vogtland Arena looks great and I can't wait to jump! :)

 • Hi everyone! If there is at least one person who wants to read my posts but doesn't understand Polish, I could write to you in English as well. Are you here? :)

 • Witajcie, sezon startowy coraz bliżej. Moje przygotowania do zimy to nie tylko treningi, choć właśnie jestem na zgrupowaniu w Oberstdorfie :) Przygotować chcę także listę książek, które będą mi towarzyszyć zimą. Lubię książki podróżnicze, kryminały i biografie. Macie jakieś propozycje?

 • I na zakończenie obozu "rodzinny" portrecik :)

 • Obóz w Turcji powoli dobiega końca. Udało nam się zrealizować wszystkie założenia, pogoda do tego typu treningów była idealna. Akumulatory naładowane i mam nadzieje, że energii wystarczy na wszystkie zimowe starty. Czekam już na treningi na skoczni!

 • Nadal brak prawidłowej odpowiedzi na nasze konkursowe pytanie. Pomóżcie! www.facebook.com/evenementy

  Eve-nementy: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Jan Ziobro, Krzysztof Miętus, Klemens Murańka

 • Obóz w Turcji przebiega bezpiecznie :) Pogoda bywa kapryśna ale nie przyjechaliśmy tutaj odpoczywać. Treningi siłowe są chyba najcięższe jakie miałem w tym roku! Zapowiadam, że jutro KONKURS dla Was! Zwycięzca otrzyma pocztówkę z pozdrowieniami od całej kadry skoczków. Osobiście ją zaadresuję! Pytanie konkursowe zadamy jutro o godzinie 19.00 na profilu www.facebook.com/evenementy Powodzenia!