Featured Athletes

Rafael Nadal

Spain

Mariana Pajon

Colombia

Gabrielle Douglas

United States of America-USA

Top Followed Athletes

Cristiano Ronaldo

Portugal

146,080,848 fans

Lionel Messi

Argentina

86,403,243 fans

Neymar Júnior

Brazil

79,434,122 fans

LeBron James

United States of America-USA

47,304,303 fans

Ronaldinho Gaúcho

Brazil

43,094,207 fans

Kobe Bryant

United States of America-USA

30,131,015 fans

Kevin Durant

United States of America-USA

22,635,203 fans

Rafael Nadal

Spain

22,084,448 fans

Usain Bolt

Jamaica

21,442,113 fans

Dwyane Wade

United States of America-USA

19,472,368 fans

Kamil Stoch

Poland
Ski Jumping

688,084 Fans

  • Nareszcie jest! Przepiękna talia kart, w której pełnię rolę asa, wspólnie z innymi asami sportu ;) Gorąco zachęcam do zapoznania się ze szczegółami na stronie Fundacji Pro Artis http://fundacjaproartis.pl/news/129

  • Właśnie trwa finał projektu SZLACHETNA PACZKA. Trzymam mocno kciuki za wolontariuszy, którzy w ten weekend dostarczają pomoc rodzinom będącym w potrzebie. A w swoim imieniu dziękuję Wszystkim tym, którzy wsparli tę piękną ideę. Jeden za Wszystkich, Wszyscy za Jednego! :)

  • Dziś pojechałem pooglądać jak skaczą moi koledzy, brakuje mi i skoków, i ich. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej, rozpocząłem już rehabilitację a po domu chodzę bez "wspomagania" ;) Razem ze mną w weekend trzymajcie kciuki za chłopaków startujących w Pucharze Świata i w Pucharze Kontynentalnym. Kiedy nie mogę być aktywnym skoczkiem jestem aktywnym kibicem :) Today I watched my friends jumping on the hill. I miss skijumping and the team also. I feel better and better and at home I don't use the green "gadget" ;) Keep your fingers crossed with me for my friends in World Cup and Conti Cup. When I can't be an active skijumper I can be an active supporter :)

  • Podczas uroczystej Gali Klubu ISOVER na ręce Pani Ewy Błaszczyk trafiły moje narty z podpisami całej reprezentacji. Ruszyła ich licytacja, z której dochód przeznaczony jest na Fundację "Akogo?". Zapraszam zainteresowanych łowców :) http://charytatywni.allegro.pl/narty-mistrza-olimp-kamila-stocha-z-autografami-i1097667

  • :)

  • Kamil pomyślnie przeszedł zabieg i czuje się dobrze. W jego imieniu dziękujemy za wszystkie miłe słowa. :) The surgical intervention went successfully and Kamil feels fine. Thank you all for the support!

  • Witajcie, wczoraj urządziłem sobie niedzielną wycieczkę sentymentalną :) Zgadniecie gdzie? Trochę to smutne, że skocznie w tak malowniczym miejscu nie są już używane... Hi, I had a Sunday trip yesterday :) Guess where? It's sad that hills in such beautiful places are forgotten...

  • Pierwszy raz jestem w sytuacji, że z powodu kontuzji nie mogę startować w zawodach. Patrząc na statystyki aż się dziwię, że dotąd mnie to nie spotkało. Nie jest to na szczęście nic poważnego. Z moją nogą jest coraz lepiej jednak doktor uznał, że nierozsądnie byłoby ryzykować i wystartować w Kuusamo. Lepiej być sprawnym przez resztę długiego sezonu :) Kilka dni rehabilitacji i widzimy się znowu! It's a first time when I'm not able to take part in the competition due to an injury. After looking at the stats I'm surprised that this hasn't happened to me before. Luckily it's nothing serious. My leg is getting better but the doctor decided that it's unreasonable to risk and start in Kuusamo. Better to be efficient for the rest of the season :) A couple of rehabilitation days and see you again :)

  • Witajcie! Po długich naradach z trenerem i fizjoterapeutą uznaliśmy, że dziś niestety nie wystartuję. Mam lekki uraz kostki i lepiej go złagodzić. Trzymam kciuki za chłopaków i mam nadzieję, że jutro wystartuję w pełni sił :) Poślijcie mi pozytywną energię :) Hi! After discussion with coach and physio we decided that I don't jump today. I got a small problem with my ankle. I keep my fingers crossed for the team and hope I can jump tomorrow. Please send me good energy :)