Featured Athletes

Rafael Nadal

Spain

Mariana Pajon

Colombia

Gabrielle Douglas

United States of America-USA

Top Followed Athletes

Lionel Messi

Argentina

81,485,328 fans

Neymar Júnior

Brazil

73,033,568 fans

LeBron James

United States of America-USA

43,829,107 fans

Ronaldo de Assis Moreira

Brazil

40,255,027 fans

Kobe Bryant

United States of America-USA

29,083,714 fans

Rafael Nadal

Spain

21,549,849 fans

Kevin Durant

United States of America-USA

21,457,155 fans

Usain Bolt

Jamaica

20,774,862 fans

Dwyane Wade

United States of America-USA

18,960,879 fans

Sergio Aguero

Argentina

16,854,762 fans

Kamil Stoch

Poland
Ski Jumping

650,246 Fans

 • Trening ze wspomaganiem, które poprawia i optymalizuje płynność odbicia. Pewnie nic Wam to nie mówi ale przynajmniej już wiecie jak wygląda :)

 • To już ostatnie godziny na zgłoszenie, by zostać SuperW. Wejdź na www.superw.pl i dołącz do drużyny Szlachetnej Paczki. Liczę na Was!

  Pozycja najazdowa, ćwiczenia na równowagę a przede wszystkim rozciąganie mięśni serca – takie atrakcje przygotował olimpijczyk Kamil Stoch dla SuperW - wolon...

 • Witajcie :) W ostatnim skoku doszedłem do porozumienia ze skocznią w Hinzenbach. Lepiej późno niż później. Za tydzień Klingenthal, używając facebookowego języka - Lubię to! :) Jak ktoś nie ma planów na wieczór polecam artykuł, ja o żonie i żona o mnie - choć raz zgodnie z prawdą :) http://www.styl.pl/magazyn/prawdziwe-historie/news-tak-mialo-byc,nId,1504371

 • Lubimy siatkówkę nie tylko od tygodnia ;) Trening skoczka też może być urozmaicony ale na takie skojarzenie jak nasz admin na facebook.com/evenementy raczej bym nie wpadł... Pozdrawiam ze Szczyrku :)

 • Brawo chłopaki!!! To się nazywa DREAM TEAM! Gratulacje dla Mistrzów Świata!!!

 • Cześć! Podczas wczorajszego treningu z SuperW oficjalnie zainaugurowałem współpracę Eve-nemenet Team ze SZLACHETNĄ PACZKĄ! To moje nowe wyzwanie, do którego chciałem zaprosić również Was! Każdy z Was może zostać wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI i razem z nami zmieniać świat na lepsze! Zgłoszenia do 30 września przez stronę www.superw.pl! Liczę na Was :)

 • Czołem! Pewnie już wiecie, że wczoraj na zaproszenie Ministerstwa Obrony Narodowej miałem możliwość lotu F-16 w ramach ćwiczeń szkoleniowych. To przeżycie i emocje nie do opisania słowami. Nie tylko sam lot, ale też spotkanie z pilotami 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego, generałem broni pil. Lechem Majewskim oraz przedstawicielami Polskich Sił Zbrojnych zapamiętam do końca życia. To wspaniali ludzie! Dziś mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że zawód pilota (a zwłaszcza myśliwca) jest super! :)

 • Uczniom małym i dużym życzę dobrego roku szkolnego! Sezon rozpoczęty :) Dla mnie szkoła to nie tylko zdobywanie wiedzy ale i przyjaźni. To radość, przygody i czas w którym dużo się dzieje.Życzę, by były to pozytywne wydarzenia! A studentom zazdroszczę jeszcze miesiąca wakacji :)

 • Moi drodzy kibice, chyba znacie mnie na tyle, żeby wiedzieć, że nie pomagam na pokaz. To sprawa mojego sumienia w jaki sposób dzielę się tym co mam. Musiałbym być słaby, żeby wrzucać informacje czy wykonałem przelew, dla kogo i ile. Poza wsparciem idei akcji chciałem wywołać uśmiech na Waszych twarzach, bo dotąd nie wchodziliśmy z chłopakami do basenu w plastronach i kaskach. Nominuje Was wszystkich do szczerego uśmiechu i zrobienia czegoś dobrego, powiedzenia miłego słowa. Może ktoś bardzo na nie czeka :)