Sign Up

Kamil Stoch

Poland
Ski Jumping

796,400 Fans

  • Woooohooooo! :D

  • Chciałbym w najbliższym czasie przedstawić Wam ludzi ze sztabu szkoleniowego, których nie zawsze widać, a których praca jest nieoceniona! Na pierwszy ogień Łukasz Gębala. Kojarzy mi się z czarodziejem, który dotknie Twoich mięśni i wie wszystko. Jak przepracowałem trening, jak reagowałem na stres, jak szybko się zregeneruję. Praca Łukasza to wsłuchanie się w potrzeby zawodnika, skuteczność w działaniu, wiedza i doświadczenie. Ciesze się, że mogę z tego korzystać. I CIEKAWOSTKA Łukasz: Czy wiecie, że doprowadzenie ciała Kamila do stanu równowagi mięśniowej po treningu na skoczni w Soczi trwało.. 2 godziny i 45 minut! :)

  • Dziękuję polskim kibicom pod skocznią za dobrą atmosferę i tak liczne przybycie! Ja odebrałem dziś trudną lekcję... Jesteśmy tylko ludźmi, czasem dobry skoczek popełnia błędy, a mądry człowiek głupio gada :) Za Eve-nement Team proszę: jeśli macie pisać bzdury, nie piszcie nic :) Miłego wieczoru

  • Seria próbna odwołana... Tak czy siak ja mam dziś wolne od skoków i kwalifikacje obejrzę w TV. Zalecenia to relaks i dowolność w organizacji czasu wolnego :) A jutro odpalam guzik z napisem TURBO. Trial round canceled... Anyway, it's a day off for me. Main direction for me is relaxation and freely organisation of leisure time :) And tomorrow I press the TURBO button ;)

  • Wyjątkowo pokornie stwierdzam, że na tej skoczni zrobiłem wszystko co mogłem. Najbliższy czas poświęcę na przywrócenie świeżości ciała i umysłu (jak mądrze to brzmi :) ), bo Mistrzostwa trwają nadal a ja jestem zdrowy, mam dwie narty i nie zawaham się ich użyć :) I have to admit that I tried to do my best. Next few days for regeneration of body and mind because the game is on and I know how to use my skis :)

  • Zachęcam do udziału w konkursie Atlasa. Do wygrania fajne czapki ;) Powodzenia!

  • Żagiel? Raczej firmowy ludzik z reklamy opon :)

  • Kierunek Falun :) W linii prostej od Zakopanego to jakieś 1300 kilometrów... Wszystkim życzę szerokiej drogi niezależnie od kierunku.

  • Wczoraj miałem przyjemność oglądać trening dzieciaków z naszego klubu sportowego :) Było genialnie, chłopaki robią takie postępy, że jestem w szoku! Cieszę się, że wszystko idzie w dobrym kierunku i chciałbym podziękować wszystkim Przyjaciołom KS Eve-nement Zakopane za pomoc materialną, finansową i udostępnienie obiektów. Dziękuję firmom: Fisher, Play, Elan, Slatnar, Manner, ISOVER, Craft oraz Zespołowi Szkół w Zębie, Tatrzańskiemu Związkowi Narciarskiemu i cichym bohaterom. Wszystkich zainteresowanych współpracą z klubem proszę o kontakt pod adresem klub@eve-nement.com. I kilka ciekawostek. Najmłodszy przyszły skoczek ma 6 lat, jeden z chłopaków na treningi dojeżdża aż 40 kilometrów, siedmiolatek po tygodniu ćwiczeń na skokówkach zaczął skakać ze skoczni K15 (i to jak!), a w sumie ćwiczy aż czternastka. Ciąg dalszy nastąpi :)

  • Nie, nie mam garażu :) No, I don't have a garage :)