Sign Up

Adam Malysz

Poland
Ski Jumping

505,524 Fans

 • Kochani, jest sprawa! Jeśli tylko możecie, wspomóżcie proszę małą Maję, która potrzebuje kosztownej operacji serca. Jeśli każde z Was przeznaczy na to choćby złotówkę, sprawa będzie załatwiona. Tymczasem od miesiąca udało się zebrać niecałe 10% potrzebnej kwoty... Rodzice Mai (i ona sama!) będą Wam bardzo wdzięczni - a liczy się każda, nawet symboliczna kwota. Dla każdego z nas to niewiele, a dla niej może oznaczać szansę na nowe życie. https://www.siepomaga.pl/majeczka

  siepomaga.pl

  W 7 dni został stworzony świat, w 7 dni można dojechać koleją na drugi koniec kuli ziemskiej, w 7 dn

 • Baja Poland FIA CCR World Cup 2015 kończymy na 8. miejscu. Muszę przyznać, że nie był to łatwy rajd. Wczoraj zrobiliśmy parę błędów i trochę pobłądziliśmy, a z kolei dzisiejszy odcinek był tak niesamowicie rozjeżdżony, że do teraz czuję to w żołądku ;) Miło jest ścigać się w Polsce przed tak wspaniałą publicznością. To naprawdę super przeżycie. Teraz jednak trzeba skupić się na intensywnych treningach i ciężkiej pracy. Do Dakaru zostało jeszcze kilka miesięcy i w tym czasie musimy jak najwięcej godzin spędzić w samochodzie, żeby wyczuć wszystko jak najlepiej i dopracować elementy, które jeszcze tego wymagają. Dzięki, że byliście z nami! Pozdrawiam!!!

 • Po pierwszym z dwóch dzisiejszych odcinków specjalnych tracimy do lidera 10 min i 56 sek. Najszybszy był Krzysztof Hołowczyc, a my na metę wjechaliśmy jako 11. załoga. Już teraz szykujemy się do kolejnego przejazdu, bo nie ukrywam, że nasze ambicje sięgają nieco wyżej :) Po 13:30 po raz drugi przejedziemy trasę wytyczoną przez poligon w Drawsku i liczymy na nadrobienie cennych minut i awans w klasyfikacji generalnej. Trzymajcie za nas kciuki jak najmocniej!

 • Prolog Baja Poland FIA CCR World Cup 2015 zakończony. Dwa małe błędy na samym początku poskutkowały siódmym miejscem, ale mamy tylko 17 sekund straty do lidera (Nassera Al-Attiyah). Jutro przed 9 rano rozpocznie się pierwszy etap rajdu i rywalizacja na pewno będzie zacięta. My jesteśmy gotowi do walki, a wy... trzymajcie za nas kciuki! ;) PS. Na stronie www organizatora będziecie mogli oglądać relację na żywo http://www.bajapoland.eu/pl/2015/baja-poland-live-na-zywo

 • Grzegorz Sieradzki, weteran wojenny spędził ostatnie 2 lata zamknięty w czterech ścianach z powodu ciężkiej choroby. Był znany z tego, że zawsze wspierał słabszych - teraz sam potrzebuje wsparcia. Zachęcam Was do działania! Pozdrawiam, Adam #walkaweterana https://pomagam.pl/walkaweterana

 • Kojarzycie tego gościa? Fani żużla raczej nie powinni mieć problemów. Wczoraj wieczorem spotkałem w hotelowym lobby jednego z najlepszych zawodników i jednocześnie rywali moich kumpli z RedBulla. Kto to? Sami się domyślcie ;) Zdradzę tylko, że pochodzi z kraju, w którym narodowym sportem są skoki - tak przynajmniej sam mi powiedział :)

 • Jesteśmy już po testach do Baja Poland FIA CCR World Cup 2015. Nie mogę się doczekać początku rywalizacji ;) Ceremonia startu odbędzie się jutro o 17:00, a odcinek superspecjalny godzinę rozpocznie się godzinę później. Do zobaczenia w Szczecinie (Wały Chrobrego)!

 • Start Baja Poland już za dwa dni! Będę Wam oczywiście na bieżąco dawał znać, jak nam idzie, ale zachęcam też do śledzenia oficjalnego fanpage'a organizatora - Baja Poland FIA CCR World Cup. Tam znajdziecie najświeższe informacje na temat przebiegu rajdu i mnóstwo materiałów z każdego odcinka specjalnego. Do zobaczenia w Szczecinie na ceremonii startu! PS. Trzymajcie kciuki ;)

  bajapoland.eu

  W ósmej rundzie Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych – Baja Poland – do rywalizacji staną dwa rajdowe...

 • Od paru miesięcy jestem ambasadorem marki MINI i muszę przyznać jedno. Nie jest to tylko komercyjna współpraca, ale również spora frajda, bo te auta prowadzą się po prostu znakomicie. MINI All4 Racing, którym pojadę w Dakarze, ale także "cywilne" modele tej marki to najwyższa półka, jeśli chodzi o właściwości jezdne. Mówię to szczerze. Dlatego tym bardziej miło mi wspierać tę markę i być obecnym na jazdach testowych i pokazach :) Pozdrawiam!

 • Przygotowanie fizyczne to podstawa. Także podczas Dakaru i w moich startach w rajdach terenowych. Dlatego jakiś czas temu podjąłem współpracę z Dr. Michałem Wilkiem, który bardzo mi pomaga. Wierzę, że jestem w stanie jeszcze sporo poprawić, zarówno pod względem przygotowania fizycznego, jak i koncentracji. Praca, praca i jeszcze raz praca! ;)