Sign Up

Adam Malysz

Poland
Ski Jumping

505,524 Fans

 • Czy ktoś z Was chciałby przejechać się ze mną dakarówką? ;) Dołączcie do Red Bull MOBILE Collect i jedziemy! Więcej szczegółów na: https://www.redbullmobilecollect.pl #itaksiebawie

 • Wczoraj byłem gościem specjalnym I. Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego. Za kierownicą MINI poprowadziłem uczestników, a potem było trochę czasu na zdjęcia i autografy. Wszystkie sportowe inicjatywy i ruch na świeżym powietrzu to jest to, co bardzo lubię, więc zawsze chętnie je popieram. Warto wolny czas spędzać na aktywnym wypoczynku, więc szczególne pozdrowienia dla wszystkich, którzy dobrze wykorzystali ten piękny weekend i zażyli trochę ruchu poza domem ;)

 • Kochani, zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w loterii Vitay. Są fajne nagrody! Przede wszystkim co-drive z zawodnikami ORLEN Teamu, czyli Markiem Dąbrowskim i Jackiem Czachorem. Wiem jak chłopaki jeżdżą, więc macie moje słowo - zwycięzcy, jeżeli tylko są miłośnikami rajdowych emocji, na pewno będą więcej niż zadowoleni ;) Sprawdźcie link poniżej!

  vitay.pl

  VITAY.pl

 • TAK! Piąty konkurs Lotów Red Bull zapowiada się rewelacyjnie. Widzimy się 16 sierpnia w Gdyni! :)

  www.redbull.com

  Jury wybrało 40 latających machin, które 16 sierpnia zobaczymy na rampie startowej w Gdyni.

 • W zeszłym tygodniu razem z pracownikami Inspekcji Transportu Drogowego brałem udział w akcji "Ciśnienie nad życie". Akcja pozwala zawodowym kierowcom na wykonanie profilaktycznych badań, by mieli pewność, że są zdolni do wykonywania swojej odpowiedzialnej pracy. W zeszły wtorek, na krajowej "siódemce", zachęcałem kierowców do skontrolowania swojego stanu zdrowia i do prowadzenia zdrowego trybu życia. Warto 10 razy pomyśleć i dokładnie wszystko sprawdzić zanim wsiądzie się za kółko, bo czasem lekkie zaniedbanie może mieć tragiczne skutki. Zawsze chętnie wspieram inicjatywy mające na celu poprawienie bezpieczeństwa na polskich drogach, a ponieważ wkrótce zaczynają się wakacje i sezon urlopowy, tym bardziej zachęcam wszystkich do zachowania ostrożności za kierownicą. Jako kierowcy pamiętajmy o tym, że spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność - zarówno za naszych pasażerów, jak i za innych uczestników ruchu drogowego.

 • Wybieramy projekty do tegorocznej, piątej edycji Konkursu Lotów Red Bull! Muszę przyznać, że jest z czego wybierać! Wydarzenie zapowiada się naprawdę ekscytująco - więcej szczegółów na: http://www.redbullflugtag.com/pl/pl/home/ Ja mam zaszczyt zasiadać w jury tego konkursu, ale Was też nie może zabraknąć. Do zobaczenia 16 sierpnia w Gdyni!

 • Poznajecie tych panów? Jak myślicie, ile lat temu zostało zrobione to zdjęcie? :)

 • Kochani, właśnie miałem okazję uczestniczyć w niezwykłym wyścigu! Na nowo otwartym pasie startowym Katowice Airport za kierownicą MINI John Cooper Works ścigałem się na ¼ mili ze…startującym samolotem :) Za jego sterami siedział nie byle kto, bo sam Lukasz Czepiela! Emocje mieliśmy do samego końca, bo Łukasz nie zamierzał łatwo oddać zwycięstwa. Mimo wszystko na koniec to samochód okazał się szybszy i przekroczyłem metę jako pierwszy ;) Fajna zabawa i przede wszystkim bardzo fajne auto!

 • Miło jest powspominać naprawdę stare czasy. Na zdjęciu Wojtek Skupień i ja podczas Mistrzostw Świata Juniorów. Ile to już lat minęło... ;)

 • Raz jeszcze dzięki za Wasze wsparcie podczas całego PHARAONS RALLY 2015. Podziękowania należą się także Xavier Panseri - Codriver, który wykonał bardzo dobrą robotę. Szkoda, że nie udało nam się dojechać tego rajdu do końca, ale takie jest życie - nieszczęśliwe przypadki mogą cię spotkać w każdej chwili… Obolali i lekko poturbowani dotarliśmy do Polski i powrócimy, by następnym razem uderzyć z podwójną siłą! :) Pozdrawiam!