Sign Up

Adam Malysz

Poland
Ski Jumping

496,598 Fans

 • Tak, ta pokraczna postać to ja ;) Do wieku juniora uprawiałem kombinację norweską - kiedyś wystartowałem nawet w seniorach w Pucharze Świata, wraz z obecnym Trenerem Kadry Łukaszem Kruczkiem. Fajnie jest powspominać tamte czasy :)

 • Kto dotrwał do późnej nocy i widział ten piękny skok? :) Szkoda, że nie udało się wywalczyć pierwszego miejsca, ale wielkie brawa dla Kamila za te niesamowite 140 m! Gratulacje Kamil Stoch - Oficjalna strona!!!

 • Oglądaliście zawody w Sapporo dziś rano? Po pierwszej nie do końca udanej dla Polaków serii, druga wyszła super. Zwłaszcza dla Piotrka Żyły, który zanotował niesamowity awans z 30 na 16 miejsce. Bardzo dobry skok oddał w drugiej serii też Kamil i wskoczył do pierwszej dziesiątki (7 miejsce) . Nieco gorsze skoki pozostałych naszych chłopaków nie pozwoliły im niestety utrzymać swoich lokat, ale to nie koniec - trzymamy za nich kciuki o 2 w nocy! Tymczasem właśnie odbywa się pierwsza seria Pucharu Kontynentalnego w Planicy - tam też dopingujemy chłopaków i trzymamy kciuki bardzo mocno!!! :)

 • Silny wiatr "przełożył" trening i kwalifikacje w Sapporo na jutro, więc zabawa zaczyna się już o 6 rano polskiego czasu. Konkurs Pucharu Świata rozpocznie się o 8:30, a w kwalifikacjach do niego zobaczymy 6-ciu Polaków. Ja już teraz z całego serca życzę im powodzenia, a Wy trzymajcie za nich kciuki od samego rana! :) Więcej informacji: http://www.skijumping.pl/wiadomosci/19005/PS-w-Sapporo-Trening-i-kwalifikacje-przelozone-na-sobote/

  www.skijumping.pl

  Zgodnie z przewidywaniami, warunki na Okurayamie okazały się zbyt niebezpieczne. Z powodu silnego wiatru, jury postanowiło przenieść oficjalny trening i serię kwalifikacyjną na sobotę..

 • Polecam mój najnowszy, bardzo obszerny wywiad dla Przegląd Sportowy. O tym, że nigdy się nie poddaję wiecie chyba bardzo dobrze, ale rozmawialiśmy o wielu interesujących sprawach, więc zapraszam Was do lektury. Zarówno fani sportów motorowych, jak i skoków znajdą tam coś dla siebie ;) Zapraszam! (link poniżej)

  www.przegladsportowy.pl

  Skoki i rajdy są ekstremalnie niebezpieczne. Nigdy nie wiesz, co czeka za progiem albo zakrętem – opowiada Adam Małysz.

 • Najlepsze życzenia urodzinowe dla Justyny Kowalczyk! I gratulacje z okazji wczorajszego trzeciego miejsca w sprincie drużynowym :)

 • Brawo Kamil Stoch!!!

 • Naprawdę cud, że konkurs drużynowy w Zakopanem odbył się mimo tak silnych wiatrów. Warunki były jednak w miarę sprawiedliwe dla wszystkich, więc nie szukamy oczywiście żadnych wymówek. Gratulacje dla pierwszej trójki oraz dla Polaków za walkę do samego końca. Trzymamy kciuki za naszych jutro - wierzę, że forma dopisze i pokażą co potrafią. Bo chyba wszyscy wiemy, że stać ich na naprawdę wiele

 • Rafał Sonik pierwszy w kategorii Quady, a Krzysztof Hołowczyc trzeci na Dakar Rally 2015! Gratulacje!!! Nam tym razem się nie udało, ale bardzo cieszymy się, że Polacy pokazali wielką siłę na najtrudniejszym rajdzie świata. Słowa uznania należą się też pozostałym naszym reprezentantom, którzy właśnie zmierzają do mety. Wielkie brawa!

 • Wiatr, który pokrzyżował plany naszym skoczkom w Wiśle i nie pozwolił na start drugiej serii może dziś znów dać nam się we znaki. Wciąż nie ma pewności, że konkurs w Zakopanem dziś się odbędzie... Warunki się poprawiają, więc mówi się, że może uda się przeprowadzić konkurs drużynowy o 17. Wszyscy liczymy na chłopaków, że pokażą przed polską publicznością na co ich stać, więc trzymamy kciuki za dobre warunki pogodowe :) A tak było przedwczoraj w Wiśle: