Sign Up

Adam Malysz

Poland
Ski Jumping

505,524 Fans

 • Dokładnie 9 lat temu po raz pierwszy odbyły się tutaj zawody Letniego Grand Prix. Miałem wtedy przyjemność stanąć na podium, więc wspominam je bardzo miło ;) Czy ktoś już wie, o jakie miejsce chodzi?

 • Media zbyt głośno o tym nie mówią, ale czy wiedzieliście, że po raz pierwszy w historii Polak został kartingowym mistrzem świata? :) Gratulacje i wielkie brawa dla Karola!

  polskikarting.pl

  27 września przejdzie do historii polskiego sportu kartingowego. Na włoskim torze La Conca krakowianin Karol Basz po raz pierwszy zdobył tytuł kartingowego mistrza świata. Po raz pierwszy tytuł zdobył Polak. To wielki sukces polskiego sportu kartingowego. Tegoroczne mistrzostwa świata rozstrzygnięto…

 • Gregor Schlierenzauer (GS) wyrównał mój rekord skoczni z Hinzenbach. "Mam nadzieję, że Adam jest wyrozumiały i nie ma mi tego za złe" - powiedział. I bardzo słusznie ;) Pozostaje mi tylko złożyć mu serdeczne i szczere gratulacje! Brawo, Gregor! :) więcej na ten temat przeczytacie tutaj: http://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie,schlierenzauer-dorownal-malyszowi,artykul,607691,1,300.html

  przegladsportowy.pl

  Gregor Schlierenzauer wygrał konkurs w Hinzenbach i wyrównał rekord Adama Małysza!

 • W piątek otwarto wystawę zdjęć jednego z moich ulubionych fotoreporterów, Jurka Kleszcza. Na wielu prezentowanych fotografiach jestem ja :) Często w nietypowych, mało znanych sytuacjach - jak na przykład zdjęcie poniżej. Tych, którzy mogą, serdecznie zapraszam do obejrzenia wystawy. Można ją zobaczyć w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich na ulicy Foksal 3/5 w Warszawie. Pozdrawiam!

 • Testujemy, trenujemy :)

 • Program dla Discovery się kręci... Szczegóły? Wszystko w swoim czasie ;) pozdrawiam!

 • Tym razem koledzy w akcji, a ja w roli operatora :) Korzystamy z ładnej pogody, póki czas. Was też zachęcam do ruchu na świeżym powietrzu!

 • Zaczynamy kręcenie programu dla Discovery - wiedzcie, że coś się dzieje... ;)

 • Choć Baja Poland FIA CCR World Cup 2015 już dawno za nami, to atmosferę i dużą ilość polskich kibiców wspominamy bardzo ciepło. Teraz jednak w głowach mamy przede wszystkim przygotowania do Dakaru 2016. Przed nami wiele godzin treningów i jeden poważny test - rajd w Maroku, który rozpocznie się już całkiem niedługo, bo na początku października. Więcej dowiecie się z materiału poniżej. Pozdrawiam!

  redbull.com

  Podczas Baja Poland, Orzeł z Wisły opowiedział nam o przygotowaniach do startu w Ameryce Południowej

 • BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY - pod takim hasłem odbyła się dziś konferencja w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach, w której razem z Sebastianem Wątrobą, znanym z W-11 ;) , wzięliśmy udział. Celem akcji jest promowanie bezpieczeństwa pieszych na naszych drogach, więc nie trzeba mnie było długo przekonywać. Podobno dla niektórych osób noszenie "odblasków" to obciach... Prędzej to brak myślenia i ostrożności powinien być powodem do wstydu, a nie troska o własne bezpieczeństwo. Pamiętajcie, że jeden mały szczegół może w krytycznej sytuacji decydować o wszystkim i albo uratować życie, albo... No właśnie. Noście odblaski i dbajcie o to, by dzieci poruszając się po zmroku na ulicy zawsze miały je w widocznym miejscu!