Featured Athletes

Rafael Nadal

Spain

Mariana Pajon

Colombia

Gabrielle Douglas

United States of America-USA

Top Followed Athletes

Cristiano Ronaldo

Portugal

140,283,068 fans

Lionel Messi

Argentina

83,076,199 fans

Neymar Júnior

Brazil

75,027,593 fans

LeBron James

United States of America-USA

44,703,647 fans

Ronaldinho Gaúcho

Brazil

41,071,040 fans

Kobe Bryant

United States of America-USA

29,334,766 fans

Kevin Durant

United States of America-USA

21,792,268 fans

Rafael Nadal

Spain

21,702,642 fans

Usain Bolt

Jamaica

21,041,923 fans

Dwyane Wade

United States of America-USA

19,108,146 fans

Adam Malysz

Poland
Ski Jumping

455,470 Fans

 • A oto rozwiązanie wczorajszej "zagadki" :) Tym, którzy zgadli serdecznie gratuluję, a Was wszystkich zapraszam do obejrzenia materiału z planu filmowego. Choć nie jestem wielkim fanem reflektorów i tego typu występowania przed kamerami, to muszę przyznać, że to było bardzo ciekawe doświadczenie. I chyba fajny efekt końcowy! ;)

  Zobacz jak „Orzeł z Wisły” bawił się podczas kręcenia reklamy Red Bull MOBILE Collect.

 • Jak myślicie, gdzie i w jakich okolicznościach zostało zrobione to zdjęcie? Może ktoś z Was zgadnie ;)

 • Jesteśmy we Francji w siedzibie firmy SMG, która przygotowuje nasze Buggy na Dakar Rally 2015. Zanim wystartujemy nowym samochodem musimy bardzo dokładnie zapoznać się ze wszystkimi technicznymi rozwiązaniami i zagadnieniami związanymi z jego budową i obsługą podczas rajdu. Jest ciekawie... i oczywiście trochę inaczej, niż w naszych poprzednich autach. Nie mogę się już doczekać startu za kierownicą tej niesamowitej maszyny w prawdziwej rywalizacji z innymi supermocnymi samochodami :) Niebawem podzielę się z Wami także materiałami z testów, pozdrawiam!

 • Małe wspomnienie z VERVA Street Racing. Czy potraficie wymienić imiona i nazwiska tych wszystkich panów? Fani sportów motorowych nie powinni mieć specjalnych problemów :)

 • Niestety... Straciliśmy przedni napęd i stoimy na odcinku. Wygląda na to, że wczorajsze urwanie koła zatrzymało nas na dobre. W takim błocie z niesprawnym napędem niestety nie da się jechać dalej... W takich momentach warto szukać pozytywów - dobrze, że to nie jazda o punkty, a trening w trudnych warunkach i rywalizacja zawsze jest na plus. Mówi się trudno, następnym razem zajedziemy dalej :) Dzieki jak zwykle za wszystkie Wasze słowa wsparcia, pozdrawiam!

 • Na drugim oesie jadąc przez głębokie błoto trafiliśmy na karpę i złamał nam się drążek kierowniczy. Zjechaliśmy na serwis i naprawiamy auto. Nie ma jednak wielkich powodów do zmartwień - jutro jedziemy dalej :)

 • W najbliższy weekend spontanicznie wystartujemy razem z Rafałem w Inter Cars Master Race 2014. Rajd rozpoczyna się w jutro o godzinie 14 w Nowym Sączu i jest częścią Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. W tym roku nie jechaliśmy żadnych zawodów z tego cyklu, więc start traktujemy czysto treningowo – wiadomo, że każda godzina intensywnej jazdy w terenie i rywalizacja w gronie mocnych zawodników to cenne doświadczenie, które nas wzbogaca i może zaprocentować podczas Dakaru. Trzymajcie za nas kciuki, bo mimo, że to tylko trening, to jak zwykle nie zamierzamy jechać na pół gwizdka :) Przebieg rajdu możecie śledzić tutaj: http://rajdy.autoguard.pl/wyniki/live Miłego weekendu!

 • Przy okazji Baja Poland nakręciliśmy fajny filmik, w którym opowiadam co nieco o swojej pracy i kulisach życia kierowcy rajdowego. Zapraszam Was serdecznie do oglądania - mam nadzieję, że materiał Wam się spodoba i nie przynudzam na nim za bardzo :D (Na filmie jesteśmy jeszcze w Toyocie, ale na pewno pamiętacie, że w nadchodzącym Dakarze wystartujemy zupełnie nowym samochodem, SMG Buggy ;) ) Pozdrawiam!

  "Orzeł z Wisły" opowiada jak przygotować się do jazdy i jak prowadzić samochód terenowy.

 • Niedawno był Dakar na Narodowym, a już za parę miesięcy prawdziwy Dakar Rally. Na filmiku pod linkiem znajdziecie materiały z ostatniej imprezy i nasze wspomnienia (zawodników ORLEN Team) z najtrudniejszego rajdu świata. Przygotowania ruszają pełną parą! :)

  Dowiedz się, czym dla zawodników jest Dakar, i zobacz jak wyglądała 5. edycja VERVA Street Racing.

 • Michał Kwiatkowski mistrzem świata! Media piszą o epokowym osiagnięciu... i mają rację! :) Po sukcesach siatkarzy to kolejny powód do ogromnej dumy dla wszystkich Polaków. Wielkie gratulacje! Szacunek!