Featured Athletes

Rafael Nadal

Spain

Mariana Pajon

Colombia

Gabrielle Douglas

United States of America-USA

Top Followed Athletes

Lionel Messi

Argentina

80,851,926 fans

Neymar Júnior

Brazil

72,224,254 fans

LeBron James

United States of America-USA

43,268,363 fans

Ronaldo de Assis Moreira

Brazil

39,795,039 fans

Kobe Bryant

United States of America-USA

28,983,833 fans

Rafael Nadal

Spain

21,480,675 fans

Kevin Durant

United States of America-USA

21,291,922 fans

Usain Bolt

Jamaica

20,640,016 fans

Dwyane Wade

United States of America-USA

18,878,217 fans

Roger Federer

Switzerland

16,799,201 fans

Adam Malysz

Poland
Ski Jumping

446,704 Fans

 • Strasznie się cieszę! Gratulacje dla siatkarzy - to coś niesamowitego! Słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom, a przede wszystkim trenerowi Antidze za to, czego dokonał z naszymi chłopakami. Ten spokój, koncentracja, zachowanie zimnej krwi i przygotowanie psychologiczne to jego wielka zasługa. Z jego wsparciem chłopaki po prostu zrobili to, na co było ich stać - dali nam MISTRZOSTWO ŚWIATA! :) Jako wieloletni fan siatkówki składam im wielkie, wielkie gratulacje! Jeszcze raz ogromne BRAWA!!!

 • BRAWO CHŁOPAKI!!!!!!!!

 • Zaraz ruszamy! ;)

 • Gotowi do akcji? :) "Dakarowe" VERVA Street Racing startuje już za godzinę. Czekamy na Was!

 • Oto i ON! :) Nasz nowy SMG Buggy, którym będziemy ścigać się w Dakar Rally 2015. Po raz pierwszy pokażemy go mediom i publiczności na VERVA Street Racing już bardzo niedługo. Bądźcie z nami, będzie się działo!!! :)

 • Panie i Panowie, oto nasza najnowsza, tajna broń na Dakar 2015 ;) Razem z Rafałem mamy zaszczyt przedstawić Wam nowy samochód, którym od tej pory będziemy się ścigać. To SMG Buggy, prawdziwy potwór stworzony przez zespół wspaniałych konstruktorów! Auto daje niesamowitą frajdę z jazdy i jest czymś zupełnie innym, niż wszystko, czym jeździliśmy do tej pory. Całkowicie nowe, fantastyczne doznanie! Po raz pierwszy oficjalnie zaprezentujemy samochód już za parę godzin podczas VERVA Street Racing na Stadionie Narodowym! Jesteśmy mega podekscytowani! :)

 • Przygotowujemy się :) VERVA Street Racing już jutro. Do zobaczenia!

 • Przedwczoraj miałem okazję pojawić się na Dniu Bezpieczeństwa w Tychach, gdzie rozmawialiśmy i propagowaliśmy bezpieczeństwo na polskich drogach. Cieszę się, że jako kierowca mogę wspierać słuszne i wartościowe inicjatywy, a bezpieczeństwo w ruchu drogowym z pewnością do takich należy. Dziękuję za wspaniałe przyjęcie i atrakcje, których na imprezie nie brakowało :) To była bardzo udana i pożyteczna niedziela! PS. Idąc po zmroku wzdłuż drogi czy uprawiając niezwykle modny ostatnio jogging zawsze noście odblaskowe elementy ;) Pomagajmy sobie nawzajem zachować ostrożność i dbać o bezpieczeństwo na drodze!

 • VERVA Street Racing już za 10 dni! Nie wiem jak Wy, ale ja jestem mocno podekscytowany ;) Będzie się działo naprawdę sporo, a jest jeszcze kilka małych niespodzianek, o których przekonamy się dopiero na miejscu... Jedno jest pewne - warto wpaść na Stadion Narodowy 20 września. Widzimy się??? :) #VERVA #vervastreetracing

  Motoryzacyjne show sezonu zamieni Stadion Narodowy w prawdziwą dakarową pustynię. 20 września, oprócz interdyscyplinarnej rywalizacji światowych mistrzów kie...

 • Dokładnie tydzień temu zakończył się rajd Baja Poland 2014. Rajd, który dostarczył nam masę pozytywnych emocji i doświadczeń. Teraz możemy go miło powspominać, dlatego zapraszam Was do obejrzenia filmiku z krótkim podsumowaniem naszego występu. I życzę udanej niedzieli! Korzystajcie, bo lato powoli nam ucieka i te ostatnie dni szczególnie warto spędzić aktywnie na świeżym powietrzu! ;)