Sign Up

Adam Malysz

Poland
Ski Jumping

504,140 Fans

 • Ruszamy do Kataru, gdzie już za parę dni rozpoczniemy rywalizację w Sealine Cross-Country Rally 2015. Czeka nas zacięta rywalizacja na wymagających pustynnych oesach o łącznej długości ponad 1700 km. Wiemy, że łatwo nie będzie, ale jedziemy powalczyć o dobre wyniki. Start zadeklarowało wielu znakomitych kierowców, więc poziom na pewno będzie wysoki. Więcej informacji wkrótce. Tymczasem lecimy! :)

 • Poznajecie pana po mojej lewej? To były czasy! ;)

 • Już za niecały miesiąc, 3 maja, o godzinie 13:00 odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biegu Wings for Life World Run. Inicjatywa jest szczytna - biegniemy dla tych, którzy nie mogą i pomagamy potrzebującym. Ja na pewno nie odmówię sobie obecności na tym wyjątkowym wydarzeniu i Was również gorąco do tego zachęcam. Zapiszcie się do mojej drużyny pod tym linkiem: https://teams.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/97266c50486f484aaf66d39a7354eb27 i pobiegnijmy wszyscy razem!

 • Nie skoki w Predazzo, ale też Włochy ;) To był nasz pierwszy start w Italian Baja - wielkie brawa dla tych, którzy naprawdę wiedzieli, skąd pochodził filmik (wow!) PS. Wkrótce ruszamy na rajd do Kataru. Więcej informacji na dniach :)

 • Uwaga, mała zagadka: czy ktoś z Was wie, co to za wydarzenie i kiedy to było? :)

 • Lany poniedziałek :) A jak u Was to dziś wyglądało?

 • Pisanki pomalowane? Ciasta upieczone? No to czas na świąteczne życzenia :) Spędźcie te Święta w gronie najbliższych, w miłej atmosferze, z daleka od codziennych trosk i problemów. Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze: zdrowia, dużo radości, spokoju i - pomimo tego, że aura nie za bardzo sprzyja - mokrego dyngusa!!! ;)

 • Oto i ona: burza piaskowa, która uniemożliwiła start ostatniego etapu Abu Dhabi Desert Challenge. Dodatkowo wiadomość z ostatniej chwili: prowadzący w klasyfikacji generalnej Nasser Al-Attiyah po końcowych odbiorach technicznych został zdyskwalifikowany przez sędziów FIA. Z tego powodu lądujemy finalnie na 7. miejscu. Wiadomo, że to nie to samo, co zeszłoroczna druga lokata, ale jechaliśmy pierwszy raz MINI, zdobyliśmy cenne doświadczenie i coraz lepiej rozumiemy nowe auto. Nasz start zaliczamy zatem na plus i idziemy dalej do przodu! Wielkie dzięki dla Was, że jesteście z nami. Kolejny rajd już niedługo ;)

 • Tak jak pisałem wcześniej - wczorajszy dzień był pełen niespodzianek, które kosztowały nas utratę wielu cennych minut. Na filmiku poniżej jedno z tych nieszczęsnych zdarzeń. Najważniejsze, że wszyscy są cali i zdrowi, bo mogło się to skończyć znacznie gorzej

  youtube.com

  Adam Małysz na 4 etapie rajdu Abu Dhabi Desert Challenge przelot nad wydmą kończy zderzeniem z innym samochodem i dachowaniem! Mrożący krew w żyłach zapis wy...

 • I koniec! Ostatni odcinek Abu Dhabi Desert Challenge odwołany z powodu złych warunków. Mgła, burza piaskowa - wszystko w jednym :) Wracamy asfaltem do Abu Dhabi. Szkoda tylko tego wczorajszego pecha, bo straciliśmy mnóstwo cennych minut. Ale cóż, świat kręci się dalej, a my idziemy do przodu. Kolejny rajd już pod koniec kwietnia, więc jesteśmy w pełni zmobilizowani i gotowi do rywalizacji. Wielkie podziękowania dla Was wszystkich za to, że byliście z nami i trzymaliście za nas kciuki! Pozdrawiam!