Sign Up

Adam Malysz

Poland
Ski Jumping

503,110 Fans

  • Tak jest! Dzisiejszy etap był dla nas bardzo udany. Z wczorajszych dolegliwości nic nie zostało: złapałem dobre tempo i jechałem równo, a to szalenie istotne. Może ze dwa razy trochę straciłem rytm, ale szybko go odzyskiwałem i wracałem na właściwe tory. Jesteśmy z Rafałem bardzo zadowoleni z tego dnia, bo nie tylko awansowaliśmy w generalce, ale i czuć było dużą poprawę w stosunku do wczoraj. Nasze auto spisywało się wyśmienicie - coraz lepiej się rozumiemy, więc spokojnie można powiedzieć, że jesteśmy na dobrej drodze. Co najważniejsze, idziemy cały czas do przodu! Trzymajcie za nas kciuki, bo zostały nam jeszcze tylko dwa dni rywalizacji w Abu Dhabi Desert Challenge

  • Wjeżdżamy na metę trzeciego etapu Abu Dhabi Desert Challenge! Piąty czas daje nam póki co awans na 7 miejsce w generalce, ale wyniki nie są jeszcze oficjalne. Czekamy na potwierdzenie. Więcej wkrótce ;)

  • Dziś bardzo ciężki dzień na Abu Dhabi Desert Challenge. Głowa bolała mnie strasznie prawie od samego początku odcinka specjalnego przez co nie mogłem się do końca skupić i złapać dobrego tempa. Raz jechałem za szybko, po czym za chwilę za wolno. Bądźmy szczerzy: nie jestem zadowolony z dzisiejszej jazdy. Nasze nowe auto natomiast, póki co, sprawuje się bardzo dobrze i najważniejsze, że z każdym kilometrem czuję je coraz lepiej. Wiem, że jeszcze sporo muszę się jeszcze nauczyć, ale jestem optymista ;) Jestem pewien, że będzie dobrze. Jutro jedziemy dalej. Łatwo nie jest, ale walka będzie na sto procent! Trzymajcie kciuki!

  • Drugi etap Abu Dhabi Desert Challenge za nami. Na metę dotarliśmy z jedenastym czasem i takie też mamy póki co miejsce w generalce. Więcej informacji i zdjęć wkrótce :)

  • Dziś było gorąco i ciężko, a jutro na sto procent nie będzie ani chłodniej, ani łatwiej ;) Chwila na regenerację sił i rano startujemy do drugiego etapu Abu Dhabi Desert Challenge. Trzymajcie za nas kciuki!

  • Jesteśmy na mecie pierwszego etapu Abu Dhabi Desert Challenge . Trochę zepsuliśmy końcówkę - opona spadła nam z felgi z przodu i mieliśmy dłuższy postój na wydmach. 20 minut intensywnego odkopywania i zmiana koła na sypkim piachu to nie była przerwa na odpoczynek :) Jesteśmy wykończeni, bo przy tej temperaturze było naprawdę ciężko. Każdy kilometr w takich warunkach to nowe wartościowe doświadczenia i niespodzianki, ale kto powiedział że będzie lekko ;) Za sobą mamy 262 km ścigania po bardzo gorących piaskach pustyni, a przed nami jeszcze 4 podobne etapy. Dziś tracimy niespełna 30 minut do lidera, a jutro rano jedziemy dalej. By zyskiwać nowe doświadczenie i odrabiać cenne sekundy do czołówki. Trzymajcie kciuki!

  • Tak było dziś na asfalcie. Jutro wyjeżdżamy w teren. Będzie się działo :) Trzymajcie kciuki!

  • Na metę nietypowego, bo asfaltowego prologu dojechaliśmy z 10 czasem. Na torze było trochę ślisko i przyznam, że zrobiłem parę błędów, które kosztowały nas sporą stratę, ale dosyć ciężko jest prowadzić auto do ścigania się w terenie na torze wyścigowym z nawierzchnią asfaltową. Mimo wszystko myślę, że to 10 miejsce nie było złe :) Dziś było bardzo krótko, więc różnice czasu są niewielkie patrząc na to, ile godzin jazdy jeszcze przed nami. Prawdziwy rajd rozpocznie się jutro - na pustyni. Trzymajcie za nas kciuki, bo przeciwnicy na pewno nie będą odpuszczać. My też damy z siebie wszystko!

  • Jesteśmy po zapoznaniu z pierwszym, dość krótkim super oesem. Auto też jest już w pełni przygotowane i gotowe do startu. Wyruszymy o 16:49 tutejszego czasu, czyli tuż przed godziną 14 czasu polskiego. Trzymajcie kciuki! Zaczynamy Abu Dhabi Desert Challenge 2015!

  • Odbiory za nami. Teraz tylko oczekiwanie na jutrzejszy start :) Pojedziemy z startowym numerem 210. Trzymajcie za nas kciuki!!!